Vel blåst årsmøte!

Et vellykket årsmøte ble avholdt 11.mars 2026 og et nytt styre er valgt.
Lars Rune Kaldestad trer inn som ny distriktsleder for NRH Hordaland Distrikt. Lars Rune er godkjent hundefører i to disipliner, ettersøkning og lavine. Foto:

Et vellykket årsmøte ble avholdt 11.mars 2026 og et nytt styre er valgt.

 

Med godt oppmøte av medlemmer ble årsmøtet gjennomført i det nye lokale i Åsane. De som ikke hadde anledning å møte fysisk kunne delta via Teams. 

Etter avgitte stemmer gjennom Forms ble sammensettingen av det nye styret slik:

 

Styrets leder: Lars Rune Kaldestad (2 år)

Nestleder: Jannecke Larsen (1 år)

Kasserer: Preben Særsten Nilsen (2 år)

Sekretær: Lisa Skogeng (1 år)

Styremedlem: Maria Sjursen (2 år)

Styremedlem: Dag Tore Netland (1 år)

Vara: Torun Utkilen (1 år)

Vara: Kathrine Hjorth (1 år)

 

Vi gratulerer det nye styret!

Lykke til med styrearbeid og gode vedtak som skal sikre gode valg til det beste for Hordaland distrikt.

 

En stor takk rettes til det avtroppende styret og styreleder for den flotte innsatsen som er lagt ned.  Mye godt arbeid er utført og dere har vært gode representanter for distriktet og NRH. 

  Karstein Myrdal takker for seg etter to år som distriktsleder. 

"Rollen som distriktsleder har vært lærerikt, krevende og veldig givende! Det er lett å bli imponert over engasjementet i NRH. Bak hver trening, hver øvelse og hver beredskap står det mennesker og hunder som bruker tid, krefter og hjerte for å bidra når noen trenger hjelp. Å være en del av dette miljøet er noe jeg setter pris på."

Takk!

Mvh Karstein Myrdal

Scroll to top