NRH mottok i dag julegave fra de ansatte i Widerøe på 40 000 kroner.
Stig Mebust og redningshundeleven Alfred (NRH) mottar julegaven fra Widerøes kommunikasjonssjef Catharina Solli.
Norske Redningshunder er invitert til å delta på USAR øvelse i Malta, 29 april – 1 mai. 5 Deltakere fra NRH er invitert.
Norske Redningshunder er invitert til å delta på USAR øvelse i Malta, 29 april – 1 mai. 5 Deltakere fra NRH er invitert. Det er ønskelig med 2-3 hundeekvipasjer, teamleder og 1-2 instruktører.
NRH sentralt har mottatt en ekstraordinær gave, som gjør at hovedstyret kan støtte opp om dette økonomisk.
Hver deltaker kan få inntil kr 2000,- i reisestøtte Oslo- Malta- Oslo, og det dekkes inntil kr 1000,- for innenlands transport til og fra Gardermoen. Kost og losji dekker SOS K9 Malta. De som ønsker å forlenge oppholdet sitt på Malta, må selv dekke disse kostnadene.
Om du ønsker å delta, send en påmelding til joh@nrh.no innen15 februar kl 1200, med en kort begrunnelse for ønsket om å delta.
En samlet påmeldingsliste vil bli oversendt FTU, som gjør utvelgelsen av deltakere.
Se invitasjonen fra Malta NOVEX invitation letter!!
For spørsmål; ring / mail undertegnede.
Vennlig hilsen
Jim Olav Hansen
Daglig leder
Tlf: 0047 93402615
Stig Mebust og redningshundeleven Alfred (NRH) mottar julegaven fra Widerøes kommunikasjonssjef Catharina Solli.
10 sparebankstiftelser er med på prosjektet. (Sparebankstiftinga Sogn og Fjordane er ikke med på bildet).
Fra Hovedkurs på Bygdin, 2024.